Služby - Komfort servis Olomouc - Úklid od 150 Kč na hodinu

+420 774 080 451
Přejít na obsah

Naše služby


1. Pravidelný úklid v předem domluvené termíny
- Úklid provádíme u každého zákazníka individuálně, dle jeho přání a potřeb a to jak jednorázově i pravidelně. Tento úklid může zahrnovat např. Setření prachu, dezinfekce koupelny, úklid kuchyně, leštění zrcadel a skleněných ploch, vysátí a vytření podlah, praní, sušení, žehlení i skládání prádla, výnos, vývoz a ekologická likvidace odpadu, apod... Vše dle domluvy.


2. Generální úklid
- Úklid opět provádíme u každého zákazníka individuálně, dle jeho přání a potřeb a to jak jednorázově tak i pravidelně. Tento úklid může zahrnovat standartní pravidelný úklid + Umytí oken, žaluzií, parapetů, dveří, tepování a čištění koberců, sedaček, matrací a čalouněného nábytku,  mytí kuchyňských spotřebičů, kompletní úklid po oslavě či párty, rekonstrukci nebo po malování. Vše po osobní domluvě.

3. Zajištění nákupů pro domácnost
- Nestíháte? Nechce se Vám ztrácet čas v přeplněném nákupáku? Jste nemocní? Nepojízdní? Ať už je důvod jakýkoliv, nabízíme Vám možnost kompletního zajištění nákupu pro domácnost včetně dovozu a vybalení nákupu dle Vašich přání a požadavků.

4. Ruční mytí a čištění Vašich vozidel
- Vaše vozidlo nám předáte v místě Vašeho bydliště a my Vám ho umyté a čisté přivezeme zpět na místo vyzvednutí. Službu provádíme u každého zákazníka individuálně dle jeho přání a potřeb. Může zahrnovat např. mytí, leštění a voskování exteriéru, ošetření plastů i kol, suché nebo mokré čištění interiéru, renovace světel atd... Po dohodě je možnost i zajištění drobných oprav s našim obchodním partnerem (např. Kontrola a výměna olejů a filtrů, přezutí pneumatik, kompletní prohlídka vozu)

5. Doplňkové služby pro stálé klienty
– Veškeré služby v rámci chodu domácnosti dle přání a potřeb zákazníka. Např. Venčení mazlíčků, výpomoc při stěhování, balení, vybalování.

6.  Služby hodinového manžela
- Drobné opravy a úpravy, montáž nábytku, čištění odpadů, drobné zednické a malířské práce, sekání a udržování trávníku apod...

7. Příprava Vašich prostor pro narozeniny, oslavy a různé akce včetně možnosti zajištění soukromého kuchaře a obsluhy.
- Máme odborné znalosti v oblasti přípravy prostor pro svatební hostiny, narozeninové oslavy apod. Kompletně vyzdobíme a připravíme váš dům / byt / místnost dle Vašich přání a požadavků včetně slavnostní tabule či příprava stolů na raut. Možnost zajištění soukromého kuchaře i obsluhy po dobu oslavy včetně úklidu po ní.Úklid Olomouc, Úklidová firma Olomouc, Úklid domácností, Úklid bytů, Úklid rodinných domů, Úklid společných bytových prostor, Hodinový manžel, Čištění vozidel, Pravidelný úklid, Úklid kanceláří, Úklid firem, Montáž skříní, Domácnost, Správa domácnosti, Žehlení, Mytí oken, Generální úklid, Jednorázový úklid, Montáž nábytku, Drobné opravy, Zajištění úklidu, Úklid Olomoucký kraj, Sekání trávy,


Návrat na obsah